10 Mart 2014 Pazartesi

OKK 23. Blog Tur: Asla Yapma - Koethi Zan, Tanıtım - ÇekilişHerkese merhaba!!

OKK olarak özel işlerimiz nedeniyle turlarımıza ara vermiştik. Şu ana kadar inceleme yaparak geçirdik ve 2014 yılının ilk turu ile karşınızdayız!

23. blog turumuzun konuğu Doğan Kitap’dan çıkan ASLA YAPMA kitabı. 

Kitabımızın hakları 20 ülkeye satılmış ve filme çekilecekmiş. 

Arka Kapak Yazısı


Kaçarak kurtulamazsın!

Gözleri bağlı ben... Zincire vurulmuş benç... Köşede, ellerim arkadan kelepçelenmiş, bir sandalyeye bağlı, dilime bir cerrah iğnesi batırılırken ben...Tutsaklık insana bir şeyler yapar. Ne kadar aşağılık bir hayvan olabileceğinizi gösterir. Hayatta kalmak ve bir gün öncesine göre daha az acı çekmek için nasıl da her şeyi yapabileceğinizi gösterir...

Çocukluk arkadaşları Sarah ve Jennifer için dünyayı güvenli kılmanın tek bir yolu vardır. "Asla yapılmayacaklar listesi" oluşturmak ve bu listeye sonuna kadar uymak. Uçak kazaları, doğal afetler, hastalıklar, tecavüz... Hepsinden kaçınmanın mümkün olduğuna inanırlar. Üniversiteye başladıklarında odalarının başköşesine asarlar listeyi. Ama bir gün listenin önemli bir kuralını ihlal ederler. Sarah kendine geldiğinde bir mahzendedir, çırılçıplak soyulmuş ve ayak bileğinden duvara zincirlenmiştir. Ve yalnız değildir. Orada bir deri bir kemik, çıplak, yanındaki duvara zincirli iki kız daha vardır, ama Jennifer ortalarda yoktur. Ve onları kaçırıp bu mahzene kilitleyen adam acı verme yöntemleri konusunda çok "rafine" ve incelikli tekniklere sahiptir!

Koethi Zanın hakları 20 ülkeye satılan, CBS tarafından filme çekilecek olan romanı Asla Yapma bir sayfadan diğerine soluğunuzu tutarak geçeceğiniz müthiş bir psikolojik gerilim romanı. Okurken tıpkı başkahramanın kendisi gibi, rahatsız edici bir fikre, suçun felsefesi üzerine bugüne dek söylenmiş en kafa karıştırıcı o cümleye tosladığınızı hissedeceğiniz bir kitap:

Kurban her zaman suçludur!


Tur Takvimimiz

10.03.2014

Tanıtım – Çekiliş11.03.2014

The Reading Lady – Ünlü Seri Katiller 

Pudra Tozu – Aşırı Kontrol Kontrolsüzlüğü Doğurur

Kitap Tutkusu – Viktimoloji (Kurban Bilimi)

Kütüphanemden Kitap Manzaraları – Sarah’nın İzinde Kurban Psikolojisi

Fighting!! – Seri Katillerin Sevgilileri12.03.2014 

Yorum 

The Reading Lady

Pudra Tozu

Kitap Tutkusu

Kütüphanemden Kitap Manzaraları

Fighting!!

Çekiliş için TIK TIK!!


Katkılarından dolayı DOĞAN KİTAP'a teşekkür ederiz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...