15 Ağustos 2013 Perşembe

OKK 7. BLOG TUR: MUTLULUĞUN ÖTEKİ YÜZÜ - SERE PRINCE HALVERSONOKK’nin 7. Blog Turu’ndan herkese merhaba!!

Bu turumuzdaki kitabımız Arkadya Yayınları’nın Mutluluğun Öteki Yüzü!
Daha turumuza başlamadan önce kitabı beğendiğimi, çok duygusal olduğunu ve arada ana kadın karaktere sinir olduğumun sinyallerini veriyim!Kitabımızı tanıyalım:

Gerçek mutluluk nedir, nerededir? Peki, onu bulmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Ella Beene için mutluluk eşi Joe ve Joenun önceki evliliğinden olan iki küçük çocuğuyla kurduğu mutlu yuva demektir. Ancak bir yaz sabahı Joeyu onlardan sonsuza dek koparan acımasız dalga, sadece onu değil sırlarını da beraberinde götürür. Üç yıl boyunca çocuklara kendi öz evlatlarıymışçasına bağlanan Ellanın hayatı, cenaze töreninde çocukların biyolojik anneleri Paigein ortaya çıkmasıyla da tamamen altüst olur.
Joeyla evlilikleri boyunca Paigein Joeyu ve çocukları terk edip gittiğini ve ortadan kaybolduğunu sanan Ellanın kalbinde tarifsiz bir acı, elindeyse çözülmesi gereken yepyeni bir bulmaca vardır artık. Bir yandan canından çok sevdiği çocukları için Paige ile velayet savaşı verirken, diğer yandan Joenun ona miras bıraktığı diğer şeyin, yani hiç açılmamış mektupların içinde pusuda bekleyen sırların ardındaki gerçeği öğrenmek zorundadır. Ella, kalp ağrıları ve gözyaşlarıyla dolu bu yolculukta her şeye rağmen umut etmeyi bir kez daha hatırlayacaktır.
Seré Prince Halversonın duygu yüklü kaleminden dökülen Mutluluğun Öteki Yüzü, herkesi derinden etkileyecek, yüreklerinize kazınacak türden bir roman.


"Halversonın güçlü ve gerçekçi bir hikâyeyle süslediği bu harika roman sizi alıp götürecek. Sayfaların nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız bile."
Library Journal


  

TUR TAKVİMİMZ
15.08.2013
Tanıtım
Çekiliş - Fighting!!

16.08.2013
The Reading Lady – Yabancı Ülke Kapakları
Pudra Tozu -  Pearl Harbour Zamanı Amerika
Kitap Tutkusu – Alıntılar
Kütüphanemden Kitap Manzaraları – Ölüm Sonrası Psikoloji
Fighting!! – İtalyan Yemekleri
17.08.2013
Yorum


KATKILARINDAN DOLAYI ARKADYA YAYINLARI’NA TEŞEKKÜR EDERİZ.

a Rafflecopter giveaway

1 yorum:

  1. en yakın zamanda listemde ^^ Blogunu blog takip etkiniliğinden bulfum ^^ ---BLOGUMA DA BEKLİYOOOOM---

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...