2 Şubat 2015 Pazartesi

Chinooks Hokey Takımı #3: Aşk Seni Bulursa - Rachel GibsonKitap Adı: Aşk Seni Bulursa
Kitabın Orijinal Adı: The Trouble With Valantine’s Day
Yazar Adı: Rachel Gibson
Seri Adı: Chinooks Hokey Takımı
Seri Sıralaması: 3/6
Türü: Yeni-Yetişkin, Günümüz Aşk, Spor
Yayınevi: Nemesis Kitap
Sayfa Sayısı: 297
Basım Tarihi: 2011
Puanım: 4,5/5
Arka Kapak Yazısı: Uzaklaşmak isteyen güzel bir kadın.
Uzakta onu bekleyen yakışıklı bir erkek.

Kışkırtıcı bir aşk hikayesi…

Sadece 'gitmek' istediğiniz bir zaman oldu mu hiç? Yaşadığınız şehirden, yoğun işinizden uzaklaşmak, yeni bir hayata başlamak istediğiniz bir zaman… Bunu kaçımız başarabiliriz ki?

Bu kitabın sihirli dünyasına adım atın. Gerçek aşk, tutku ve eğlence bu sayfalarda sizi bekliyor.

Rachel Gibson "Amerikan Aşk Romanı Yazarları Birliği" tarafından Rita Award Ödülü'ne layık görülmüştür ve romanlarıyla iki defa yılın en beğenilen yazarı olarak seçilmiştir.

"Aşk Seni Bulursa" USA Today ve Newyork Times tarafından belirlenen "En Çok Satılan Elli Kitap' listesine girmeyi başarmıştır…

Dolayısıyla elinizde tuttuğunuz kitap, gittikçe yükselen bir yıldıza aittir.Yorumum: Rachel Gibson’ın tarzını severdim ama Chinooks serisiyle daha bir sevdim diyebilirim.Aşk Seni Bulursa, serinin üçüncü kitabı ve bu kez takımla birlikte değiliz. İlk başta biraz yadırgadım çünkü olayların hokeyin içinde geçeceğini düşünüyordum. Ama hikayenin özüne indiğimde takımın çok da gerekli olmadığını gördüm.
Rob, bazı sebeplerden dolayı Chinooks’tan emekli olmuş bir hokey oyuncusu. Hayatında bir çok hata yapmış ancak onlardan ders çıkarmış, şu an çapkınlıktan uzak, kendi halinde münzevi bir hayat yaşayan biridir. Şehirden uzakta kendine bir hayat kuran Rob’un en son isteyeceği şey ise kafasını karıştıracak bir kadın.


Kate, özel bir dedektiftir. Son yaşadığı bir olay sebebiyle her şeyi bırakıp büyükbabasının yanına taşınmıştır. Amaç yaşlı adama yardım gibi gözükse de Kate eski işinden ve yaşadıklarından uzaklaşmak istemektedir.


Seri Sıralaması


1.      Tutkulu Aşk (Simply Irresistible), John ve Georgeanne
2.      Buzda Aşk (See Jane Score), Luc ve Jane
3.      Aşk Seni Bulursa (The Trouble with Valentine’s Day), Rob ve Kate
4.      Aşk Her Yerde (True Love and Other Disasters) Ty ve Faith
5.      Aşk Yeniden (Nothing But Trouble) Bressler ve Chelsea
6.      Aşk Ateşi (Any Man of Mine) Sam ve Autumn

Seriyi ayrı bir seviyorum. Favorim hala John ve Georgeanne. Aşk Her Yerde'yi hemen okumak istiyorum ama bakalım bu aralar önceliği olan çok kitabım var. Belki kısacık bir zaman bulabilirim :p

Kesişen yollar, birbirinden etkilenen iki insan… Aşk kolay değil, ancak zor da değil. Sadece bir yerden sonra inatlaşmamak lazım.:D


Not 1: Blogumda yorumladığım tüm kitapların listesine buradan ulaşabilirsiniz. 


Not 2: Bu yazıyı “kitaptutkum.blogspot.com” dışında herhangi bir blog/forum/internet sitesinde okuyorsanız, şahsımın bilgisi dışında ÇALINMIŞ DEMEKTİR!!Herkese bol kitaplı günler!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...