2 Haziran 2016 Perşembe

Anchor Adası Seri Bilgisi - Terri OsburnHerkese merhaba!!

Turumuzun ikinci gününde özel yazılarımızla sizlerleyiz. Anchor Adası'na hoşgeldiniz diyerek yazıma başlıyorum!!
 
Serimiz dört kitaptan oluşuyor. Böyle kısa serileri seviyorum. *_* 

Anchor Adası Seri Sıralaması
1.      İki Aşk Arasında (Meant to Be)
2.      Up to the Challenge
3.      Home to Stay
4.      More to Give


Bu şekilde birbiryle uyumlu olan seri kapaklarını seviyorum. Yan yana dizildiğinde çok hoş duruyor <3

Gelelim serimizin kitaplarını tek tek incelemeye. 

1.      İki Aşk Arasında (Meant to Be)


Karakterler: Beth Chandler ve Joe
Sayfa Sayısı: 360
Goodreads Puanı: 3,98 

Arka Kapak Yazısı
Beth Chandler, tüm hayatını başkalarını memnun etmek için çalışarak geçirmiştir. Avukat olan Beth'in hukuk fakültesine gitme sebebi büyükannesini ve büyükbabasını memnun etmek istemesidir. Nişanlı bir kadın olmasının sebebi ise işkolik erkek arkadaşının evlenme teklifine evet demesidir; üstelik bu teklife sadece onu memnun etmek için evet demiştir.

Nişanlısı Lucas, onu ailesiyle tanıştırmak için Anchor Adası'na götürmek istediğinde de, denizden aşırı derecede korkmasına rağmen gitmeyi kabul eder. Çünkü Beth için en önemli şey budur; başkalarını memnun etmek… Deniz fobisine rağmen nişanlısının ailesiyle tanışmak için onları adaya götürecek feribota biner ama bu yolculuğun sebep olacağı şeylere hazırlıklı değildir.Planladığı bu yolculuk planlamadığı bir aşkı getirdiğinde, Beth için iki aşk arasında kalması ve seçim yapması kaçınılmaz olur. Peki ya bu iki aşktan biri gerçekten imkânsızsa, seçim yapma şansı var mıdır?

2. Up to the Challenge


Karakterler: Lucas Dempsey ve Sid Navarro
Goodreads Puanı: 4,06

Karakterlerimizi ilk kitabı okuyanlar hatırlayacaklardır. Lucas ve Sid karşı kutuplar birbirini çeker teorisinin size kanıtı! İkilinin nasıl bir aşk hayatı sürdüreceği merak konusu doğrusu.

3. Home to Stay


Karakterler: Willow Parson ve Randy Navarro
Goodreads Puanı: 3,90

Willow Parson’ın en yakın iki arkadaşı evlenince kendini sorgulamaya başlar. Bu kez doğru insanı bulabilecek midir? Randy Navarro onun için doğru insan mıdır?

4. More to Give

 
Karakterler: Callie Henderson ve Sam Edwards
Goodreads Puanı: 4,06

Adamızın son çifti Callie ve Sam! Callie’nin bir işe, Sam’in ise bir çalışana ihtiyacı vardı. Birbirleri arasında bir çekim varken, nasıl çalışacaklardır, merak konusu doğrusu. :p

Seride en yüksek puan iki ve dördüncü kitaplar. En düşük ise üç. bu kitabı okuyunca diğer kitaplarda merak konusu. Adada geçen romansları seviyorsanız, bu seriye bir göz atmanızı tavsiye ederim. 

Not 1: Blogumda yorumladığım tüm kitapların listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Not 2: Bu yazıyı “kitaptutkum.blogspot.com” dışında herhangi bir blog/forum/internet sitesinde okuyorsanız, şahsımın bilgisi dışında ÇALINMIŞ DEMEKTİR!!


Herkese bol kitaplı günler!! 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...